Eindelijk was het zover, onze schoolreis! We gingen hiervoor richting Aalbeke, met de schoolbus, naar het Avonturenpark ‘Avanco’. Hier beleefden we heel wat plezier ter land, ter water en in de lucht. Tal van activiteiten stonden op het programma. We gingen van start met het modderparcours. Hier beleefden we veel plezier, ook al waren sommigen al meteen van kop tot teen vuil, maar dit maakte alles natuurlijk extra leuk. Dan deden we allerlei circustrucjes. Na onze lunchpauze hadden we het geluk om de wateractiviteit te kunnen doen. Gelukkig zat het weer ons heel goed mee! Na onze zwemkledij ingeruild te hebben voor onze reservekleren gingen we naar de ‘Apollo’. Hier was er heel wat teamwork voor nodig. Uiteindelijk sloten we onze dag af met boogschieten. Het was echt een topdag! We hebben er enorm van genoten! De vele foto’s spreken dan ook boekdelen!