Deze week stond hoofdzakelijk alles in het teken van Sinterklaas in onze klas. We maakten een leuk knutselwerkje. We kregen de vorm van het hoofd van Piet en het was aan ons om er een leuke meisjes- of jongenspiet van te maken. We gaven hem/haar een gek kapsel door verf te blazen. Met houtskool gaven we het gezicht zwarte vlekken/strepen en de kraag mochten we versieren naar keuze. Als laatste kreeg onze Piet oogjes, een neus en een mond en de meisjespieten kregen zelfs oorringen. De resultaten mochten gezien worden!

Donderdagnamiddag was het dan zover! Sinterklaas en Piet brachten een coronaveilig bezoekje aan onze school. We kregen allemaal een mandarijntje en speculooskoekjes. Ook kregen we een leuk klascadeau: een leuke bouwdoos met houten plankjes om zelf werkjes mee te bouwen of aan de hand van een stappenplan iets te maken. Plezier verzekerd! We zullen dit binnenkort zeker en vast eens uittesten!